Klinik Uzmanlıklar

A&T BANK’A DANIŞMANIŞMANLIK HİZMETİ VERİYORUZ

Ülkemiz nüfusunun; 12.29′ u, yaklaşık 8,5 milyonu engellidir. Bu durum, aileleri ile birlikte düşünüldüğünde, büyük bir yekun teşkil etmektedir. Engelli istatistik bilgileri ve yayımlanmış raporlar için bknz; www.candaozurolmaz.org

 

Engelliler, Bankacılık hizmetlerinden yeteri kadar hizmet alamamaktadır. Bu konuda bankalarımızın yapacağı fiziksel düzenlemeler ve personel eğitimi büyük önem taşımaktadır. Bu kapsamda yayımlanan, tüm bankaların (katılım bankaları da dahil) “Bankacılık Hizmetlerinin engellilerin de Erişilebilirliğine Dair Yönetmelik” kapsamında, düzenleme yapılması yasal bir zorunluluk oluşturmaktadır. Gerekli düzenlemelerin yapılabilmesi için, bankalarımıza verilen süre, 01.Ocak 2018 tarihinde dolmuş olacaktır.

 

BİRUNİ EDO bu konuda, uzman kadrosuyla yönetmeliğin amir hükümlerinin uygulanması ve engellilerinde erişilebilirlik-ulaşılabilirlik sorunun ortadan kaldırılması sağlayacak, “danışmanlık” hizmeti vermektedir.

 

BİRUNİ EDO, bu kapsamda, A&T BANK’a internet bankacılığı, (ATM’lern kullanımı ve şubelerdeki fiziksel düzenlemeler dahil) BİLİŞSEL VE FİZİKSEL düzenlemelerin yapılası ve uygulanması için, danışmanlık hizmeti verecektir.

 

Bankamızın gösterdiği engelliler için gösterdiği, bu gayret ve duyarlılığın diğer bankalara da örnek olmasını diliyoruz.

 

HAYIRLI OLSUN, HAYIRLAR GETİRSİN

 

BİRUNİ EDO