BİRUNİ, Eğitim, Danışmanlık ve Organizasyon, ülkemizde en yüksek standartlarda kurumlara ve bireylere özgün eğitim çözümleri üretmek, eğitim ve gelişimlerine katkı sağlamak, firmalara muhtelif konularda danışmanlıklar gerçekleştirmek üzere 20 NİSAN  2016 tarihinde kurulmuştur.

Bu doğrultuda, bilgi ve deneyimlerini daha çağdaş bir platformda sunmayı hedeflemiştir. Gerek eğitimlerimiz, gerekse danışmanlık hizmetimiz, her kurumun ihtiyacının belirlenmesi ile ihtiyaca özel olarak verilmekte olup, eğitmen ve danışmanlarımızın her biri kendi alanlarında deneyimli, profesyonel kariyer ve derin bilgi birikimine sahip kişilerden oluşmaktadır.

MİSYONUMUZ

Bilgi ve yaratıcılığa dayalı hızlı ve etkin çözümler geliştirmek, “Güvenilir”, “Saygın” ve “Etik Değerlere Bağlı” bir kurum olarak, profesyonel kadromuzun bilgi, birikim ve deneyimlerini müşterilerinin taleplerini karşılayarak, gelişim ve deneyimlerine öncü olmak, çözüm üreten, yenilikçi bir kurum olarak hizmet sunmaktır.

VİZYONUMUZ

Müşterileri için değer üreten, değişen ihtiyaçlarını yüzde yüz hizmet kalitesi ile sunan, bilgiye önem veren, güncel bir şirket olarak kurumsal ve bireysel gelişim konusunda güvenilir, saygın, kaliteli ve çağdaş hizmet sunan eğitim şirketleri arasında yer almaktır.

TEMEL PRENSİBİMİZ

Sunduğu hizmetlerde “kalite”, “dürüstlük”, “koşulsuz müşteri memnuniyeti” ve “iş etiği” BİRUNİ’nin temel ilkeleridir.